8

Centro Vacanze Isuledda

Cannigione SS, Sardinië, Italië
Aantal personen 4-5
Huisdieren toegestaan
Activiteiten
Badkamer
WiFi
Airconditioning
Verwarming

Luxe familiecamping aan de noordkust van Sardinië

Centro Vacanze Isuledda is een prachtige 4-sterren familiecamping aan de adembenemende Costa Smeralda, in het noorden van Sardinië. Omgeven door groene heuvels en het kristalheldere water van de Middellandse Zee. De camping beschikt over tal van faciliteiten: 2 stranden, 8 baaien, een speeltuin, een privéspa, sportvelden, een uitgebreid animatieprogramma en nog veel meer. Watersportliefhebber? Dan zit je goed! Hier staat de camping en de regio namelijk om bekend. Er is een privé jachthaven met faciliteiten om te leren zeilen of duiken. Het gezellige restaurant en de pizzeria op de camping serveren heerlijke gerechten uit de Sardijnse keuken, zodat je ook culinair kunt genieten.

Hoogtepunten van Centro Vacanze Isuledda:

  • Exclusieve locatie omringd door stranden: De camping is gelegen op een privé schiereiland en telt 8 vrije baaien en 2 uitgeruste stranden met ligbedden en horecagelegenheid. Dit zijn zachte zandstranden waar de zee langzaam afloopt, perfect voor gezinnen met kinderen. Er zijn gecertificeerde strandwachten aanwezig.
  • Spa met panoramisch uitzicht over zee: De Mirage Panta Reis spa ligt op de camping aan zee en biedt exclusieve welnessprogramma's, schoonheidsbehandelingen, massages en rituelen. Je vindt hier een bubbelbad, luxe douches, een sauna, turks bad, tepidarium en relax ruimtes. Daarnaast heeft de spa ook een buitengedeelte met ligbedden en parasols.
  • Animatie voor jong en oud: De Baia Crew, zorgt dagelijks voor een rijk programma: sportoefeningen, aquarobics, strandspelletjes, shows en nog veel meer. Zowel het strand als het amfitheater zijn het decor van de animatie. De dag sluit je af met spetterende avondshows en musicals. 
Eten & drinken
  • Restaurant / Pizzeria
  • Strandcafé
  • Take-away
  • IJssalon
  • Minimarkt
  • Verse broodjes
Zwemmen & ontspanning
  • 2 uitgeruste stranden
  • 8 baaien
  • Spa €
  • Bubbelbad €
  • Sauna €
  • Turks bad €
Sport & activiteiten
  • Sportschool
  • Beachvolleybal
  • Tafeltennis
  • Fietsverhuur €
  • Supverhuur €
  • Kanoverhuur €
  • Duik- en windsurfschool €
Entertainment & kinderen
  • Animatie
  • Miniclub
  • Recreatieruimte
  • Speeltuin
Omgeving
  • Direct aan zee
  • Palau
Overig
  • Wasserette €
  • Geldautomaat
Internet
  • Tegen betaling beschikbaar bij de receptie.
Villatent-Plattegrond-Centro-Vacanze-Isuledda-2024

Adres
Centro Vacanze Isuledda
Località La Conia 07021
Cannigione SS
Sardinië (Italië)

Omgeving
De omgeving van Camping Centro Vacanze Isuledda in het noorden van Sardinië, gelegen aan de prachtige Costa Smeralda, is adembenemend. De omgeving biedt mogelijkheden om de ruige schoonheid van het binnenland te verkennen met wandel- en fietsroutes. Voor een unieke ervaring op zee kun je kiezen voor een excursie per zeil- of motorboot langs de idyllische La Maddalena Archipel, met haar charmante haventjes, verborgen stranden en kristalhelder water.

Op slechts 12 kilometer van de camping ligt het rustige Cala Ginepri strand, een heerlijke plek om te ontspannen onder de Italiaanse zon. Waterratten kunnen zich uitleven in Aquadream, een waterpark op 15 kilometer afstand met spectaculaire glijbanen en zwembaden. Ook de prachtige Baia Sardinia, op 16 kilometer van de camping, is een must-see. Dit strand biedt een fantastisch uitzicht op het eiland Caprera, terwijl het naastgelegen dorpje uitnodigt tot een gezellig diner of drankje op een van de sfeervolle terrasjes.

Voor cultuurliefhebbers zijn er uitstapjes naar het luxe Porto Cervo of het charmante Palau, waar je kunt genieten van een zonsondergang vanaf de Roccia dell’Orso. Voor boodschappen kun je terecht in nabijgelegen dorpen zoals Arzachena en Palau, waar diverse supermarkten en lokale winkels je van alles voorzien wat je nodig hebt.

Camping
De camping is geopend van 26 maart tot 2 november 2026

Openingstijden receptie
Hoogseizoen: van 7:00 tot 23:00 
Laagseizoen: van 8:00 tot 22:00

Late check-in?
Verwacht je na 23:00 uur aan te komen op de camping? Dan is er een nachtportier die de je laat zien waar de accommodatie is. Daarnaast graag vóór 20:00 rechtstreeks contact op met de receptie via +39 078 986003 om de late check-in door te geven. Zij helpen je graag verder.

Restaurant
Restaurant is geopend van 12:00 tot 14:00 en van 18:00 tot 21:30

Animatie
Animatie in juli en augustus

  • Let op, toeristenbelasting dient ter plekke te worden betaald. De toeristenbelasting bedraagt €2,00 p.p.p.n.
     
  • Let op, er dient op deze camping ecotax te worden betaald. Deze toeslag bedraagt €3,40 p.p.p.n.
     
  • Tussen 23:00 en 7:00 gelden er stilte uren en mag er niet worden gereden op de camping. Buiten deze tijden dien je de auto te parkeren op de centrale parkeerplaats aan het begin van de camping. 
     
  • Een handdoekenpakket is tegen betaling beschikbaar bij de receptie van Centro Vacanze Isuledda.

Op Centro Vacanze Isuledda kun je vanaf 16:00 inchecken. Op de dag voor vertrek dien je voor 10:00 uit te checken.

Late check-in?
Verwacht je na 23:00 uur aan te komen op de camping? Dan is er een nachtportier die de je laat zien waar de accommodatie is. Daarnaast graag vóór 20:00 rechtstreeks contact op met de receptie via +39 078 986003 om de late check-in door te geven. Zij helpen je graag verder.

Centro Vacanze Isuledda ligt in Cannigione di Arzachena, aan de noordkust van Sardinië, en is goed bereikbaar zowel per vliegtuig als met de auto. Sardinië klinkt misschien als een verre bestemming, maar de reis valt zeker mee!

Vliegen
Vliegen is een snelle en comfortabele optie. In slechts 2,5 uur vlieg je vanuit Nederland naar de luchthavens van Sardinië. Het dichtstbijzijnde vliegveld is Olbia – Costa Smeralda, op slechts 30 kilometer van de camping. Vanaf daar kun je eenvoudig een auto huren of een taxi nemen en binnen een uur arriveer je bij Centro Vacanze Isuledda.

Auto
Wil je liever met je eigen auto reizen? Vanuit Utrecht is het ongeveer 14 uur rijden naar Genua of Livorno, waar je de veerboot naar Olbia kunt nemen. De overtocht duurt zo'n 8 uur, waardoor je uitgerust aankomt en je vakantie meteen kunt beginnen.

8
11 reviews
Hans H.
7.4
aug. 2025
Centro Vacanze Isuledda | Villatent Outback | 5 pers.
Vera t.
7
aug. 2025
Kinderen konden heerlijk buiten spelen, strand, restaurant en supermarktje waren lekker dichtbij op de camping
Centro Vacanze Isuledda | Villatent Outback | 4 pers.
Sjoerd R.
8.6
jul. 2025
Prima verblijf op een heerlijke camping.
Centro Vacanze Isuledda | Villatent Outback | 4 pers.
Christine d.
8.4
jul. 2025
Fijne safaritent en heel dichtbij de zee en verschillende stranden ( 5 min lopen) en dichtbij supermarkt op de camping(1min. lopen).
Centro Vacanze Isuledda | Villatent Outback | 5 pers.
Kies een type Villatent op Centro Vacanze Isuledda
Meld je aan voor onze nieuwsbrief en ontvang €20 korting!

Blijf op de hoogte van onze campings en de beste aanbiedingen voor jouw glampingvakantie.